Meist


Pakkemeister Hillman on Eesti pereettevõte, mille tegevus algas 1992. aastal. Oleme algusest peale spetsialiseerunud pakkematerjalide, seadmete ning sellega seotud teenuste pakkumisele, olles selle tegevusala üks pioneeridest.

Meie usk  ja veendumus on , et edasi viivaks jõuks on pidev enesearendamine , ausus ja soov pakkuda klientidele parimaid lahendusi.

Plasticbox bränd ja koduleht sai loodud eesmärgiga koondada ühte kohta parim valik plastiktooteid. Müüme plastikust kaste, aluseid ja konteinereid  Eestis ja lähiregioonis juba mitu aastat, pakkudes klientidele parima kvaliteediga tooteid mõistliku hinnaga. Usume, et tänu meie teadmistele ja kontaktidele suudame pakkuda alati sobiva lahenduse.

Ostes kvaliteetse plastiktoote, võite kindlad olla, et kasutate seda pikki aastaid ja läbi selle säästate nii raha kui ka aitate säästa loodusressursse.  Sellise valiku pakkumiseks teeme koostööd oma  ala parimate tehastega Euroopast. Oleme valikusse võtnud erinevate valmistajate tooted, milles on ühendatud suurepärane toote kvaliteet ja taskukohane hind.

Olles müünud viimaste aastatega Eestis üle 50 000 plastikkasti, -aluse ja – konteineri, oleme omandanud teadmised, tänu millele julgeme  anda soovitusi nii tänastele kui ka homsetele klientidele.

Usume tugevatesse ja pikaaegsetesse kliendisuhetesse ja sellesse, et koostöös saavutatakse parimaid tulemusi.